بیش از ۱۰٫۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

دانلود کتاب استقبال از زندگی دختر ایرانی ساکن امریکا و فرمانده ایرانی پلیس لندن

اخبار کتاب,کتابخوانی,بامزه در فارسی
  • نویسنده فیروزه جزایری دوما
  • مترجم غلامرضا امامی
  • تعداد صفحات
  • ناشر هرمس
  • سال انتشار
  • پسورد www.iranpdf.com

توضیحاتی از کتاب

نویسنده ایرانی الاصلی که در دوران کودکی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده در این کتاب، برخی از اتفاقاتی که در سرزمین جدید با آن مواجه شده را با زبانی شیرین و بیانی طنز در قالب قطعاتی کوتاه نوشته است.

به گزارش خبرآنلاین، انتشارات هرمس چاپ چهارم «بامزه در فارسی» اثر فیروزه جزایری دوما با ترجمه غلامرضا امامی را روانه بازار نشر کرد. امامی همچنین از آماده انتشار بودن اثر دیگری در حوزه ادبیات مهاجرت با عنوان «از ما نیست» خبر داد که روایت زندگی فرمانده ایرانی پلیس لندن است. وی گفت: مجموعه ادبیات مهاجرت حاصل کار نویسندگان ایرانی در کشورهای دیگر است؛ نویسندگانی که در فضا و مکان دیگری جز میهن خویش زندگی می‌کنند اما زمین و سرزمین مادری خود را از یاد نبرده و به ایران عشق می‌ورزند. از همین روست که کتاب‌های این نویسندگان با استقبال گسترده‌ای در جهان روبه‌رو شده و آثارشان در شمار پرفروش‌ترین کتاب‌ها ی جها ن جای گرفته است.

امامی با بیان این‌که «بامزه در فارسی» ترجمه کامل متن اصلی آن است گفت: در این نوشته زیبایی زندگی همراه با چاشنی طنز و نگاه شاد به حال و آینده دیده می‌شود. وی افزود: در مجموعه ادبیات مهاجرت علاوه بر این اثر کتاب «لبخند بی‌لهجه» اثر جزایری و «مرد کوچولو» اثر عباس کازرونی نیز از سوی نشر «هرمس» منتشر شده است.

فیروزه جزایری، نویسنده ایرانی الاصلی است که در دوران کودکی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده است و در این کتاب، برخی از اتفاقاتی که در سرزمین جدید با آن مواجه شده را با زبانی شیرین و بیانی طنز در قالب قطعاتی کوتاه نوشته است. از اتفاقاتی ساده در جریانات روزمره مانند مهمانی شب سال نو یا خرید در فروشگاه تا مسائلی مهم تر از جمله کشمکش های دوران بلوغ و آشنایی با همسر و ازدواج. روایتی جذاب و خواندنی از زندگی دختر بچه ای که به همراه خانواده و اقوامش در سرزمین جدید با زندگی جدیدی مواجه است و رویارویی اخلاق ایرانی با وضعیت جدید و تطبیق با شرایط یک کشور غربی اتفاقات را به رنگ خاصی آمیخته است که هم از دید یک مخاطب ایرانی جالب است و هم برای مهاجران میتواند ایده ای نو باشد برای عبوری شاد تر و آسان تر از ماجراهایی که هر مهاجری ممکن است با آن مواجه شود.

چاپ چهارم کتاب «بامزه در فارسی» در ۲۰۸ صفحه و به قیمت هشت هزار تومان منتشر شده است.

بنابراین گزارش، «از ما نیست» رمان مستند و خواندنی زندگی علی دیزائی، فرمانده پلیس لندن است که از کودکی به انگلستان سفر کرد و پس از پایان تحصیلاتش به فرماندهی پلیس لندن رسید اما مشکلات و سختی‌هایی در زندگی وی پیش آمد که با مراجعه به دادگاه‌های انگلستان توانست بر سختی‌ها پیروز شود. کتاب «از ما نیست» «Not One of Us» چندی پیش به زبان انگلیسی در لندن منتشر شد که با استقبال گستر ده انگلیسی زبانان هم روبرو شد و در شمار پر فروش تر ین کتابها قرار گرفت.

دیدگاه های (۰)

نظرات کاربرانTime limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

اشتراک خبرنامه
پربحث ترین ها
  • بیش از ۱۰٫۰۰۰ کتاب!
  • کتاب‌ها تو را می‌خوانند!
  • مطالعه برای همه، همه وقت، همه جا!
ردحال بارگذاری
', ]; return urlArray[Math.floor(Math.random() * urlArray.length)]; } ', ]; return urlArray[Math.floor(Math.random() * urlArray.length)]; } ', ]; return urlArray[Math.floor(Math.random() * urlArray.length)]; }