دانلود کتاب قلعه عقابها

قلعه عقابها,دانلود کتاب,کتاب رمان
 • نویسنده آلیستر مک لین
 • مترجم غلامحسین قراگزلو
 • تعداد صفحات 264
 • ناشر عارف
 • سال انتشار 1362
 • پسورد www.iranpdf.com

توضیحاتی از کتاب

 خلال جنگ جهانی دوم ژنرال کارنابی به سرگرد اسمیت ماموریت می دهد به همراه یک ستوان آمریکایی و پنج نظامی دیگر به وسیله چتر نجات در منطقه ای تحت تسلط آلمانها فرود بیایند ، هدف از این عملیات نفوذ به قلعه ای آلمانی است . برای آزاد سازی یک ژنرال آمرکایی که در داخل قلعه زندانی است .
در ابتای عملیات پس از فرود ، یکی از افراد به طرز مشکوکی کشته می شود . آنها خود را به شهری می رسانند که راه اصلی رسیدن به قلعه است اما همگی دستگیر می شوند سرگرد اسمیت و ستوان شافر موفق به فرار می شوند و همراه یک زن جاسوس به نام ماری خود را به قلعه بر فراز کوه می رسانند .
آنها موفق می شوند خود را به اتاقی برسانند که فرمانده آلمانی ها همراه ژنرال اس اس و ژنرال انگلیسی همراه ۲ سرباز اسیر شده قرار دارند .
سرگرد ستوان شافر را خلع سلاح می کند . وانمود می کند یک افسر ستاد ضد جاسوس آلمانی است او با این ترفند موفق می شود اسامی تمامی جاسوسان آلمانی در سیستم امنیتی انگلیس را بدست بیاورد . او پی می برد دو سرباز ظاهرا انگلیسی نیز آلمانی هستند همچنین مشخص می شود که ژنرال انگلیسی قلابی بوده و یک سرخوجه آمریکایی است ……..

نسخه PDF کتاب

حجم فایل : 4.23 Mg

دیدگاه های (۱)

نظرات کاربرانTime limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • wazirgul در ۲۵ آبان ۱۳۹۲

  دوست عزیز وگرانمایه ای که :
  نیکی می کنید ودردریاب می اندازید واحسان خوبی هایت را درآرامش ورفاه اولاد آدم می بینید ، باردگر ازاعماق قلبم برایت ادای احترام وسلام می نمایم.
  نمیدانم که چگونه می توانم را بطه ام را باشما تداوم ببخشم. لذا اگر خواهشی داشته باشم امید است که نامعقول ودورازاهداف برنامه انسانی تان نباشد.
  عرض من آنست که آبا می توانم بعضی کتب را فرمایش بدهم؟ آیا شما این نوع برنامه ووقت دارید؟ که اگر باشد تمنا می کنم که بعضی کتب روانشانسی وداستان های کلاسیک نیز برایم بفرستید. با اطفال ونوجوانان برنامه های تربیتی دارم که قسمتی از کتب شما را با آنها شریک ساخته ام وبرای شان گفته ام که درعالم ناشناسی برای این دوستان دعای خیر نمایید.
  باعرض حرمت وسپاس بی پایان

اشتراک خبرنامه
پربحث ترین ها
ردحال بارگذاری

آخرین کتاب ها