دانلود کتاب زبان تخصصی دانشجویان علوم پایه منتشر شد

زبان تخصصی,اخبار کتابخوانی
  • نویسنده سید‌یوسف عرفانی فرد
  • مترجم
  • تعداد صفحات 240
  • ناشر مرکز نشر دانشگاهی
  • سال انتشار 1392
  • پسورد www.iranpdf.com

توضیحاتی از کتاب

کتاب «انگلیسی برای دانشجویان رشته مهندسی منابع طبیعی و علوم محیط زیست» به همت سید‌یوسف عرفانی فرد، تالیف شد. انتشارات مرکز نشر دانشگاهی، این اثر را روانه بازار نشر کرده است.
کتاب حاضر، با هدف تسلط بیش از پیش دانش‌پژوهان حوزه‌های روبه گسترش محیط زیست و منابع طبیعی، به زبان انگلیسی تخصصی، در سه محور و بخش اصلی با عنوان‌های علوم زیست، حیات وحش و آلودگی تنظیم شده است.

بخش نخست با عنوان «مطالعات محیط زیست» به بررسی ظرفیت برد پارک‌ها و مناطق حفاظت‌شده، تاثیر فعالیت‌های انسانی بر محیط زیست و شکل‌های زیستی گیاهان در تالاب‌ها اختصاص دارد.

«حیات وحش» عنوان فصل دوم این اثر است که در آن مباحث و واژگان تخصصی مرتبط با موضوعاتی مانند مرغان دریایی در محیط زیست اقیانوسی، حفاظت از حیات وحش در محیط‌های ناهمگن، تاثیر تاریخ بر حیات وحش و زیست‌شناسی حفاظت، گنجانده شده است.

در بخش سوم نیز، متون مربوط به موضوع آلودگی شامل گرمایش جهانی، باران اسیدی، منابع اصلی آلودگی هوا و منابع آلودگی خاک بررسی شده‌اند.

در هر درس از این کتاب دانشگاهی، تلاش شده تا تمام بخش‌ها شامل واژه‌نامه موضوعی، متن اصلی و تمرین‌ها با موضوع درس ارتباط کامل داشته باشند. همچنین در هر فصل، قسمتی برای مطالعه آزاد نیز گنجانده شده است.

دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی منابع طبیعی و علوم محیط زیست و رشته‌های مرتبط با محیط زیست و همچنین کارشناسان محیط زیست، مخاطبان اصلی این کتاب را شامل می‌شوند.

کتاب «انگلیسی برای دانشجویان رشته مهندسی منابع طبیعی و علوم محیط زیست» با شمارگان ۵۰۰ نسخه در ۲۴۰ صفحه، به بهای هفت هزار و ۹۰۰ تومان از سوی مرکز نشر دانشگاهی منتشر شده است.

دیدگاه های (۰)

نظرات کاربرانTime limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

اشتراک خبرنامه
پربحث ترین ها
ردحال بارگذاری

آخرین کتاب ها