دانلود کتاب ترانه های عاشق لال

ترانه های عاشق لال,دانلود شعر,مهدی الماسی,دانلود رباعی
  • نویسنده مهدی الماسی
  • مترجم
  • تعداد صفحات 211
  • ناشر سیب
  • سال انتشار 1387
  • پسورد www.iranpdf.com

توضیحاتی از کتاب

رباعی که یکی از انواع قالبهای شعری در زبان فارسی است، خوانندگان زیادی دارد. کتاب ترانه های عاشق لال شامل ۵۳۰ رباعی بوده و به زبان شعر معاصر است. این کتاب شعر یکی از کتابهای خوب و زیبا در وادی رباعی به حساب می آید. مهدی الماسی خالق این مجموعه می باشد. ترانه های عاشق لال در ۲۱۱ صفحه تنظیم شده و آماده دریافت می باشد.

کتاب “سیری در نگارستان نقاشی ایران” که در جشنواره کتاب کانون و کتاب “سیری درگلستان خوشنویسی” او در جشنواره رشد و نیز کتاب “خدا با دوستان خود صمیمی است” او در جشنواره کتاب سال سلام بچه‌ها برگزیده شده است.

الماسی پژوهشگر، نویسنده و شاعر پرکار در سال ۱۳۵۰ در همدان چشم به جهان گشوده و در هجده سالگی به تهران آمده است. مهدی الماسی از سال ۱۳۷۰ به صورت جدی وارد کار نگارش و سرایش شده و تاکنون ۱۶ اثر منتشر کرده است. از جمله کارهای الماسی به موارد زیر می توان اشاره داشت: داستان بلند ” قله آسوس”، “زندگی اخوان ثالث”، مجموعه “دریچه بر دیوار”، مجموعه شعر بزرگسالان “اشراقیها”، مجموعه شعر “مهربان‌تر از نسیم”، مجموعه شعر “خدا با دوستان خود صمیمی است”، تالیف زندگینامه “کلهر” (خوشنویس)، تالیف زندگینامه داستانی “حسین بهزاد” (نقاش) مجموعه شعر “واژه‌های لال”، مجموعه شعر “گل چاربرگ”، “گزیده رباعیات بیدل دهلوی” (همراه پژوهش درباره بیدل واندیشه‌های او)، “هفت شهر عشق” (گزیده‌ای از شعر، نقد و معرفی)، داستان بلند “چلیپای قلم”، داستان بلند “آبروی فقر”، “سیری در گلستان خوشنویسی”، “سیری در نگارستان نقاشی ایران” و “درعزایت آسمان نیلی قباست”.

نسخه PDF کتاب

حجم فایل : 257 Kb

دیدگاه های (۰)

نظرات بسته است.

اشتراک خبرنامه
پربحث ترین ها
ردحال بارگذاری

آخرین کتاب ها